KONST / Litografier / Färglitografi 15664117
nr 1566 4117
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Älvlandskap. Signerad, numrerad 72/275. Färglitografi, bildmått: 48x33 cm, yttermått inklusive ram: 72x55 cm
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:29:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Per Julius
Läs mer om Per Julius